Szkolenia zawodowe - BHP, dźwignice UDT, wózki, elektryczne SEP, spawanie Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Październik 7, 2016
    • 502 583 278, Wrocław, dolnośląskie, Poland

Witam Państwa, Ośrodek Szkoleniowy Kontimex od dwudziestu lat zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń z zakresu wszelkich specjalizacji technicznych. Wszystkie prowadzone przez nas szkolenia czy kursy zawodowe są zgodne z obowiązującymi regułami i przepisami, a ich tok oparty jest na zatwierdzonych programach nauczania. Nawiązując z nami współpracę masz możliwości wyuczenia nowego zawodu, bądź przekwalifikowania się, także podniesienie kwalifikacji w wykonywanym obecnie zawodzie. Organizujemy także szkolenia, których celem są uprawnienia do obsługi poszczególnych urządzeń technicznych. Ponadto prowadzone u nas kursy i szkolenia dobrze przygotowują do egzaminów państwowych. Naszym kursantom gwarantujemy dogodne terminy zajęć oraz stwarzamy możliwość prowadzenia szkoleń w zakładach pracy.

Każde szkolenie odbyte u nas, potwierdzane jest świadectwami lub certyfikatami. Naszą kadrę stanowią dobrze wykwalifikowani w swoich dziedzinach fachowcy, którzy rzetelnie przygotowują materiał szkoleniowy. Kurs i egzamin w zakresie obsługi dźwignic UDT odbędzie się pod koniec października 2016 w Warszawie, od godziny 9.00. W większości prowadzimy kursy jednodniowe zakończone egzaminem - zapraszamy kursantów z całej Polski. Terminy wszystkich innych kursów ustalane indywidualnie. Organizujemy kursy w siedzibie Naszej firmy w Warszawie, ale też u klienta.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

www.kontimex.com
Wiesław Konopka
tel. 502 583 278

Podobne ogłoszenia

Ważne informacje

  • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
  • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
  • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
  • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
  • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
  • Serwis ogloszeniawroclaw.eu nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!

Dodawaj darmowe ogłoszenia związane z Wrocławiem i przeglądaj darmowe ogłoszenia w Wrocławiu.

Polecane: E-krzesla.pl - tanie krzesła i fotele biurowe